image_442

Kuchyne

V správne navrhnutej kuchyni uvaríte každé jedlo s radosťou.

Pri príprave jedla Vám dobrá kuchyňa pomôže správnym rozložením tak, aby ste sa zbytočne nenachodili, našli veci na správnom mieste a mali dostatok pracovného priestoru. Pri efektívnom rozmiestnení aj z malého priestoru dokážeme vytvoriť pohodlné pracovisko.

Vyberieme kvalitné a príťažlivé materiály, navrhneme prepracované detaily, tak aby Vám kuchyňa slúžila bez starostí dlhé roky.

image_932 Vznášajúca sa kuchyňa Moderná kuchyňa v bielo antracitovom vyhotovení. Kuchyňa vyzerá že je len na optiku, no svojim rozložením a „zázračným“ kovaním kuchyňa spĺňa potreby na každodenné varenie. image_828 Otvorená dispozícia - kuchyňa V otvorenom priestore odporúčame kuchyňu s čistými líniami. Vďaka bielemu lesku a bezmadielkovom vyhotovení pôsobí ľahko a vzdušne. image_777 Kuchyňa s výhľadom Kuchyňa v tvare U umožňuje pohodlnú prácu vďaka veľkej pracovnej ploche. Skrýva všetky spotrebiče a aj práčku ktorá sa do kúpeľne nezmestila. image_697 Kuchyňa s jedálenským stolom Kuchyňa U tvaru je ukončená hrou hmôt. Pohodlný jedálenský stôl pre dve osoby sa prelína na pracovnú plochu. Neporiadok zakryje konštrukcia s kvetináčom a el. zásuvkami. image_706 Kuchyňa pre mladého muža Moderná kuchyňa s elegantnými detailmi. Pre priestrannejšie pôsobenie malej kuchynky sú zvolené svetlé farby a odľahčená hmota skriniek. image_641 Industriálna kuchyňa Praktická kuchyňa s industriálnym nádychom. Na dvierka kuchyne sa použil odolný drevotrieskový materiál, realistická imitácia štruktúry dreva je dosiahnutá vďaka technológií Synchropór. image_562 Dub a šedý corian Prírodnú dubovú dyhu dopĺňa moderný materiál corian. Vďaka tejto kombinácií technicky vyzerajúca kuchyňa je na dotyk príjemne teplá. image_584 Biela Kuchyňa Kuchynská linka v tvare L bola vytvorená na mieru, so vstavanými spotrebičmi.
Otváranie bezúchytovým systémom vytvorilo čistú a elegantne pôsobiacu kuchynskú linku.